Sledujte svá firemní vozidla.

SLEDUJTE SVÁ FIREMNÍ VOZIDLA

Využijte možnosti moderních technologií a sledujte svůj vozový park pomocích GPS monitorovacích jednotek s celou řadou dalších praktických funkcí.

Dnešní monitorovací systémy firemních automobilů nabízí kromě online lokalizace vozidla i další praktické funkce jako je elektronická kniha jízd, sledování rychlostních limitů, kontrola nákladového prostoru (uzavření, teplota, atp.), komunikace s řidičem, zadávání online cílů a mnoho dalších.

Ne každý systém ale poskytuje všechny tyto funkce a všechny funkce budete potřebovat. A protože monitorovací systém pro vozový park nebudete vybírat pouze na rok, je potřeba si vybrat systém, který bude odpovídat vašim požadavkům, nabízet potřebné funkce s bezproblémovým chodem a samozřejmně musí být pro vás finančně zajímavý.

Proto vám nabízíme možnost nezávazné poptávky, pomocí které získáte přehled a vyberte si ideální řešení.

Osvědčené monitorovací systémy do automobilů najdete také naši sekci systémy, kde jednotlivé společnosti a služby monitoringu představujeme detailně.

Většina námi představovaných a doporučených firem a služeb z oblasti monitorovacích systémů automobilů jsou společnosti s celorepublikovou působností. Funkčnost jejich monitoringu se neomezuje pouze na území ČR, ale funguje minimálně na celé EU a některé i celosvětově.

Při výběru systému sledování vozového parku musíte řešit, jestli potřebujete molitorovat svoje dodávková vozidla na území jednoho města nebo ČR, nebo zda potřebujete sledovat svoje kamiony po celé Evropě.

V rámci ceny monitorovacího systémů musíte vždy počítat s cenou přenosu dat z každého vozidla, která ale v současné době velmi zlevnila. Druhou části ceny většinou zbývá monitorovací jednotka do každého vozidla a její instalace.

V cenových nabídkách se mohou jednotlivé monitorovací systémy velmi lišit. Proto neváhejte a jednoduchými vyplněním poptávkového formuláře získáte nezávazné nabídky více monitorovacích systémů automobilů.