Monitoring i zabezpečení.

MONITORING I ZABEZPEČENÍ

Monitorování vozidel lze využít i jako elektronické zabezpečení s GPS lokalizací. To buď jako speciální služba nebo s propojením na externí elektronické zabezpečení automobilu.

Základní dohled nad jednotlivými vozidly vozového parku získáte přímo z monitorovacího systému. Jestliže potřebujete dohledat vozidlo, které se vám ztratilo, můžete se jednoduše podívat na poslední záznamy o poloze vozidla. Není to úplně 100% zabezpečení, ale GPS monitoring lze využít i takto.

Pokud chcete brát zabezpečení vážněji, můžete podle typu monitorovací jednotky do vozidla nebo nabídky služby, zabezpečit Vaše vozidlo důkladněji.

Nabízí se možnost propojení monitorovacího systémů vozidla a externího, samostatného, elektronického zabezpečovacího systému. Ten vás v případě poplachu informuje o nastalé situaci na mobilní telefon formou SMS zprávy nebo lépe vyzváněním a hlasovým oznámením.

Druhou variantou zabezpečení vozidla monitorovacím systémem je ta, kdy přímo služba monitorovacího systému nabízí výšší úroveň dohledu. Dohled nad vozidlem je pak online je s možností napojení na bezpečnostní dohled agenturou. Ta následně provádí zásah bez nutnosti vaší osobní účasti. Což je samozřejmě daleko bezpečnější.

Monitorovací systém nemusí vždy zabezpečovat jen vozidlo, ale modernější systémy nabízí je zabezpečení toho nejcenějšího. Zabezpečení života vašeho a vašich spolucestujících. Jedná se o služby, které v případě nehody dokáží automaticky informovat záchranné složky, a tak ušetřit mnoho cenných vteřin při záchraně života. Investice do takového systému je nedocenitelná, ale je potřeba vybrat službu, která opravdu funguje a je ověřená praxí.

Vyplňte prosím vpravo nezávazný poptávkový formulář a obratem získáte nabídky pro porovnání.