Archivace tachografů

Vyvinuli jsme funkci, díky které se vzdáleně a zcela automaticky zálohují data digitálního tachografu a karet řidičů. Lze tak jednoduše naplnit zákonnou povinnost, aniž byste museli jakkoliv do procesu zasahovat a to zejména dodržování nařízení EU 561/2006, AETR, 478/2000. Stačí si službu objednat, zajistit správnou montáž GPS jednotky ve vozidle a dodat Vaši kartu podniku. Webdispečink soubory z tachografu vyčítá automaticky a ukládá je do interního bezpečného úložiště, kde vám budou kdykoliv k dispozici.

Máte ve firmě digitální tachografy a chtěli byste dělat archivace dat bez nutnosti fyzicky vyčítat tachograf přímo ve vozidle? Máme pro vás řešení.

Uživatelské rozhraní

Soubory vyčtené z digitálního tachografu

Soubory vyčtené z karty řidiče vložené v digitálním tachografu

Uživatel má k dispozici DDD nebo ESM soubory s daty, která může začít vyhodnocovat. K tomu mu slouží jednoduchý program integrovaný přímo do systému Webdispečink.

Zobrazení dat z DDD a ESM souborů

 Kontrola provedených archivací vozidel

Archivované soubory si lze kdykoliv uložit na lokální počítač a dále s nimi libovolně pracovat. O stavech vyčítání tachografu se může uživatel přesvědčit v přehledné agendě Kontrola archivace dat tachografu obdobně pak u karet řidičů Kontrola archivace tachokaret řidičů.

nechte si od nás vytvořit nezávaznou nabídku na webdispečink za zvýhodněných podmínek