Jízdní styl řidiče

vlastnosti webdispečinku

Aplikace Jízdní styl

Aplikace Jízdní styl je aplikace pro analýzu jízdního stylu firemních řidičů, která vyhodnotí, kde dělá řidič nejčastější chyby při řízení vozidla. Zároveň ale doporučí základní pravidla pro plynulou, bezpečnou a ekonomickou jízdu, která přinese úspory v rámci spotřeby i provozu vozidel.

Změnou svého chování totiž může řidič předcházet krizovým situacím a zásadně ovlivnit spotřebu vozidla. K hodnocení stylu se využívá především údajů z tříosého akcelerometru v GPS jednotkách. Tyto údaje jsou dostupné i v internetové aplikaci Webdispečink. Uživatel se tak do aplikace Jízdní styl přihlašuje stejně jako do aplikace Webdispečink.

vlasnosti webdispečinku

FUNKCE APLIKACE JÍZDNÍ STYL

Agresivní rozjezd
Nebezpečné brzdění
Nebezpečný průjezd zatáčkou
Neplynulá jízda
Nebezpečná jízda
Mobilní aplikace
Zobrazení události na mapě
 Statistiky
Krátkodobé i dlouhodobé hodnocení
vlasnosti webdispečinku

Aplikace Jízdní styl

Intenzitu chyb aplikace známkuje podobně jako ve škole. Tedy nejhorší známka je číslo 5. Aby byla škála ještě přesnější, počítá se hodnocení i na desetinná místa.

Díky aplikaci tak řidič může porovnávat svůj jízdní styl v jednotlivých disciplínách, sledovat zda se zlepšuje, případně si zobrazit, kde ke konkrétním "přestupkům" dochází.

Lze si také přečíst tipy jak zlepšit svůj způsob jízdy a tím dále přispět k větším úsporám při provozu vozového parku. A to především menším opotřebením vozidel a úsporou PHM.

Nezávazná poptávka služby [ Webdispečink ]

V případě, že máte zájem o více informací a cenovou nabídku na využití služby Webdispečink pro vaše firemní vozidlo nebo vozový park, vyplňte prosím níže uvedený formulář a odešlete ho tlačítkem dole. Následně vám vytvoříme nezávaznou nabídku, kterou zašleme na vámi uvedený e-mail nebo budeme volat na vámi uvedené telefonní číslo. Jedná se o nezávaznou poptávku !!! 

Potávka pro cca vozidel:
Pro oblast:
CZ
SK
EU
V tom jsou:
Osobní
Dodávky
Nákladní
Kontejnery
Stroje
Zajímá mě hlavně:
Základní přehled
Sledování
e-Kniha jízd
Tachografy
Snížení najetých km
Zajímá mě také:
Kontrola řidičů
Kontrola stylu jízdy
Kontrola paliva
Data z tachografů
Úspora na pojistném
Firma nebo jméno *
E-mail *
Mobil *
Vaše zpráva
nechte si od nás vytvořit nezávaznou nabídku na webdispečink za zvýhodněných podmínek