Jak pořídit službu Webdispečink

MOBILNÍ JEDNOTKA

Prvním krokem ke zprovoznění služby Webdispečink je montáž mobilní jednotky GPS do automobilu.

IDENTIFIKACE ŘIDIČŮ

K identifikaci jednotlivých řidičů jsou používány ve firemních vozidlech identifikační čipy, kterými se řidiči identifikují. 

APLIKACE WEBDISPEČINK

Veškerá data z mobilních jednotek a identifikačních čipů jsou v aplikaci Webdispečink zpracována mnoha užitečnými způsoby - od zobrazení vozidel na mapě přes různé statistické přehledy až po nástroje, umožňující optimalizaci chodu vašeho autoparku.

PŘENOS DAT DO VAŠICH APLIKACÍ

Data můžete z aplikace Webdispečink přenášet do dalších aplikací, které Vaše firma používá. Víte, že mnohé z vlastností služby Webdispečink jsou unikátní a jedinečné?

A NYNÍ UŽ NÁS JEN KONTAKTUJTE

Pokud máte zájem o využití služby Webdispečink pro svoje firemní vozidlo nebo vozový park, stačí jen vyplnit následujcící formulář.

Nezávazná poptávka služby [ Webdispečink ]

V případě, že máte zájem o více informací a cenovou nabídku na využití služby Webdispečink pro vaše firemní vozidlo nebo vozový park, vyplňte prosím níže uvedený formulář a odešlete ho tlačítkem dole. Následně vám vytvoříme nezávaznou nabídku, kterou zašleme na vámi uvedený e-mail nebo budeme volat na vámi uvedené telefonní číslo. Jedná se o nezávaznou poptávku !!! 

Potávka pro cca vozidel:
Pro oblast:
CZ
SK
EU
V tom jsou:
Osobní
Dodávky
Nákladní
Kontejnery
Stroje
Zajímá mě hlavně:
Základní přehled
Sledování
e-Kniha jízd
Tachografy
Snížení najetých km
Zajímá mě také:
Kontrola řidičů
Kontrola stylu jízdy
Kontrola paliva
Data z tachografů
Úspora na pojistném
Firma nebo jméno *
E-mail *
Mobil *
Vaše zpráva