Sledování provozních parametrů


Další úspory díky sledování důležitých jízdních parametrů.

Jak hardware, tak software produktu WEBDISPEČINK jsou uzpůsobeny tak, abyste mohli v reálném čase sledovat (a samozřejmě i zaznamenávat) důležité parametry, spojené s vozidlem a jeho pohybem.

Díky základní funkci sledování paliva v nádrži můžete snadno odhalit neoprávněné manipulace s pohonnými hmotami. Další funkcí je možnost odečítat přesný stav tachometru. Vyhodnocovat lze i jízdní styl řidiče, který má přímou souvislost s opotřebováním vozidla.

 

U nákladních vozidel můžete sledovat a zaznamenávat zatížení jednotlivých náprav, díky čemuž máte dokonalý přehled o tom, jaký náklad je přepravován. Podobně můžete měřit i teplotu v přepravním prostoru. Toto je důležité např. u zásilek citlivých na teplotu prostředí. Sledovat můžete také průběh otáček stroje, což vám umožní určit dobu, po kterou stroj pracoval.

 

K dalším funkcí patří např. monitorování jízdy tempomatem, sledování teploty provozních kapalin, stavu ventilace a zobrazování chybových hlášení diagnostiky automobilu, což je důležité pro prevenci závažnějších poruch vozidla.

 

Mnohé z těchto parametrů dokáže odečítat přímo mobilní jednotka WEBDISPEČINKU, ušetříte tedy na nákladech za přídavná čidla a jejich instalaci.

nechte si od nás vytvořit nezávaznou nabídku na webdispečink za zvýhodněných podmínek